دوشنبه 6 خرداد 1398

استاندار گیلان : پیروز واقعی انتخابات مردم هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/12/08 15:36 بازدید: 945

استاندار عصر امروز در مصاحبه با خبرنگاران ضمن قدردانی از حضور آگاهانه و  پرشور مردم در انتخابات روز گذشته گفت : پیروز واقعی این عرصه مردم هستند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی در گفتگو  با صداوسیما به حضور آگاهانه، علاقه مندانه و معنادار مردم در شعب اخذ رأی اشاره کرد و افزود : مردم با حضور خودشان به دنیا ثابت کردند هرجا نیاز باشد همراه با نظام و دولت خواهند بود.

وی با بیان اینکه این شور و نشاط امید را در دل جامعه و مردم زنده کرد گفت : علیرغم صرف زمان طولانی در پای صندوق‌های رأی صبر و متانت این مردم شریف مثال زدنی است و تصمیم سازان و تصمیم گیران جامعه نسبت به این حضور باید متعهد باشند.

نماینده عالی دولت در گیلان به مشارکت حدود 64 درصدی مردم استان درانتخابات طبق آخرین آمار تا ساعت 14 امروز اشاره و خاطر نشان کرد : تا این ساعت بر اساس گزارشهای رسیده حدود یک میلیون و 174 هزار نفر در گیلان در انتخابات شرکت کردند.

استاندار گیلان بر ضرورت احترام به آرای مردم تأکید و تصریح کرد : اگر چه منتخبین مردم درصدی از آراء مأخوذه را به خود اختصاص دادند اما نماینده کل استان و شهرستان حوزه‌ی انتخابیه خود هستند.

وی خطاب به کاندیداها و نیز منتخبان مردم در انتخابات گفت : این افراد اگر تا دیروز با یکدیگر رقابت داشتند از امروز رفاقت را جایگزین آن کنند و با هر تفکر و جناحی به توسعه‌ی سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بیاندیشند.

وی افزود : از همه‌‌ی منتخبین مردم خواستارم تا ضمن حفظ اتحاد ، همدلی و همزبانی برای رفع مشکلات معیشتی مردم گام برداریم.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی