پنجشنبه 31 مرداد 1398
رییس مجلس شورای اسلامی

راه های توسعه گیلان را با مشارکت مسئولان و نمایندگان بررسی می کنیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/07/22 15:20 بازدید: 851

رئیس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به گیلان گفت: راه های توسعه گیلان را با مشارکت مسئولان و نمایندگان این استان بررسی می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ، دکتر علی لاریجانی عصر چهارشنبه در بدو ورود به گیلان، در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردارجنگل رشت هدف از سفر خود به این استان را بررسی مسائل و مشکلات گیلان و یافتن راهکارهای لازم برای توسعه این استان عنوان کرد.

وی افزود : برای بررسی مشکلات، در گام نخست نیازمند بررسی های لازم هستیم و می کوشیم در برنامه ششم ، روند توسعه استان را با مشارکت نمایندگان مورد بررسی قرار دهیم.

رییس مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از اهداف سفر خود به گیلان را مشاهده ی از نزدیک مشکلات ذکر و اضافه کرد : اینکه چه اقداماتی برای عمران و آبادانی این استان انجام شده را از نزدیک مورد بررسی قرار می دهیم و به دنبال یافتن راهکارهای لازم و اتخاذ تصمیمات درست و اصولی برای رفع مشکلات هستیم.

وی سخنرانی در مراسم اولین سالگرد ابوالشهدا حاج مرتضی تأمینی در مسجد جامع لیچاء بخش لشت نشاء از توابع شهرستان رشت و نیز یادواره سرداران ، فرماندهان و 444 شهید والامقام نیروی انتظامی استان گیلان ، 38 شهید فرماندهی انتظامی شهرستان لنگرود ، یادبود سردار شهید حسین همدانی و نیز شرکت در شورای اداری استان گیلان در استانداری را از دیگر برنامه های سفر به گیلان عنوان کرد.

 

سرپرست استانداری گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی