یکشنبه 28 مهر 1398

استاندار گیلان : مجموع اقدامات امنیتی با هدف تقویت امید مردم انجام شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/10/12 08:53 ویرایش : ‎1394/10/12 09:01 بازدید: 928

استاندار گیلان در گردهمایی اعضای شورای تامین استان و شهرستانها که با حضور یکی از معاونین وزارت اطلاعات برگزار شد گفت : مجموع اقدامات امنیتی باید منجر به امید آفرینی بیش‌تر در جامعه شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، دکتر نجفی در این گردهمایی با قدردانی از مشارکت مطلوب اعضای شورای تأمین استان و شهرستانها در تأمین امنیت و آرامش مناسب گیلان گفت : در دو سال و نیم گذشته فضای سیاسی، اجتماعی استان، پر نشاط، پویا وقانونمند بوده است و با مشارکت خوب همه‌ی فعالان، جریانها و نهادهای سیاسی اجتماعی، امنیتی و اقتصادی، توسعه‌ی گیلان در مسیر مناسبی قرار گرفته است.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت : امنیت و سلامت انتخابات با اجرای دقیق قانون دو اصل مهمی است که استانداری‌ها با تأکید وزارت کشور نسبت به تحقق آن همت گمارده‌اند.

استاندار گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درخصوص برگزاری پرشور انتخابات در ادوار مختلف انقلاب و تبعیت دولت از فرامین ایشان گفت : انتخابات پرشور و رقابتی منجر به افزایش امنیت و اقتدار ایران در عرصه‌ی بین‌المللی است.

دکتر نجفی با اشاره به موفقیت عزتمندانه جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای گفت : پس از برجام دشمنان انقلاب به ملت ایران چشم دوخته‌اند تا میزان رضایتمندی آنان از نظام اسلامی را در پای صندوق‌های اخذ رأی مشاهده کنند.

وی گفت : به هر میزان مشارکت مردم پرشور و گسترده باشد، نمایش وحدت و یکپارچگی سیاسی ایرانیان در برابر دشمنانی که همواره قصد ایجاد تفرقه و نا امنی در کشور دارند قوی‌تر خواهد بود.

رئیس شورای تأمین استان تاکید کرد  : مجموع اقدامات امنیتی باید منجر به امید آفرینی بیش‌تر در قشرهای مختلف جامعه و نشاط سیاسی برای شرکت پرشور در انتخابات شود.

دکتر نجفی تاکید کرد : نکته مهم در برقراری امنیت جامعه این است که، این اصل، بدون اینکه مردم احساس فضای امنیتی داشته باشندانجام شود.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه دست اندرکاران برگزاری انتخابات از جمله نیروهای امنیتی و انتظامی، اجرایی و نظارتی در انتخابات بی‌طرف هستند گفت : رصدهای لازم برای پرهیز از جانبداری احتمالی از داوطلبان انتخابات و جریانات سیاسی انجام می‌شود.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی