چهارشنبه 24 مهر 1398
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان خبر داد:

اولویت اعطاء تسهیلات روستایی به مجریان جامانده از اعتبارات سال 97

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/23 13:05 بازدید: 832

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: آن تعداد از مجریان طرح های روستایی که موفق به اخذ تسهیلات در سال 97 از بانک سینا نشده اند و جامانده از دریافت اعتبارات مذکور محسوب می گردند، می توانند با بهره مندی از سهمیه تسهیلات اعطائی در سال 98 در اولویت دریافت تسهیلات مذکور قرار گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ یاور پیرعلایی در جلسه بررسی و رفع موانع طرح های روستایی که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد، با اشاره به تفاهم نامه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، بنیاد علوی و بانک سینای کشور، به تشریح برخی اقدامات صورت گرفته در حوزه طرح های اشتغال روستایی پرداخت.

وی با اشاره به لزوم ایجاد فضای تعامل و هماهنگی و سرعت بخشی به روند اجرای برنامه ها،  تصریح کرد: انتظار می رود حداکثر میزان جذب در خصوص تسهیلات اعطایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در جهت اشتغالزایی در استان گیلان تحقق پیدا کند.

گفتنی است در این نشست که با حضور جمعی از مجریان طرح های روستایی، نمایندگان دستگاه های اجرایی و مدیریت بانک سینا و به منظور رفع موانع و مشکلات مجریان طرح های مذکور تشکیل شد، تصمیمات لازم جهت رفع موانع اتخاذ شد.

بر این اساس مقرر شد آن تعداد از مجریان طرح های روستایی که موفق به اخذ تسهیلات در سال 97 از بانک سینا نشده اند و جامانده از دریافت اعتبارات مذکور محسوب می گردند، می توانند با بهره مندی از سهمیه تسهیلات اعطائی در سال 98 در اولویت دریافت تسهیلات مذکور قرار گیرند

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی