یکشنبه 28 مهر 1398
نوزدهم دی برگزار می شود

افتتاحیه نخستین جشنواره استانداری گیلان با موضوع ارایه گزارش و مستندسازی عملکرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/10/17 11:18 بازدید: 1251

نخستین جشنواره «شناسایی الگوهای برتر ارایه گزارش و مستندسازی عملکرد دستگاه­های اجرایی استان گیلان»شنبه در استانداری گیلان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گفت : این جشنواره که با هدف تعامل و همفکری به منظور شناخت بهترین روش­ها و الگوهای نوین درخصوص مستندسازی فعالیت­ها و فرآیندهای کاری دستگاه­های اجرایی و توانایی ارایه مؤثر عملکردها شکل گرفته است، در یک بازه زمانی یک ماهه برگزار می شود.

حسینی افزود :دستگاههای اجرایی شرکت کننده ضمن ارایه مستندات در قالب های فرم های مشخص به دبیرخانه جشنواره، باید در برابر هیئت داوران گزارش عملکرد خود را ارایه نمایند و پس از آن نیز لازم است در کارگاه آموزشی تدوین الگوی تلفیقی برای مستندسازی و ارایه گزارش عملکرد شرکت نمایند.

دبیر جشنواره «شناسایی الگوهای برتر ارایه گزارش ومستندسازی عملکرد دستگاه­های اجرایی استان گیلان» خاطرنشان کرد : از دستگاههای برتر در مراسم اختتامیه با حضور استاندار گیلان  و برخی از مقامات کشوری در ایام ­الله دهه مبارک فجر تقدیر به عمل می­آید.

گفتنی است جلسه تشریح شیوه نامه اولین جشنواره "شناسایی الگوهای برتر ارایه گزارش و مستندسازی عملکرد دستگاه های اجرایی استان گیلان" روز دوشنبه بیست و سوم آذرماه  در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی