شنبه 3 فروردین 1398
جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:

ضرورت جذب کامل سهم تسهیلات اشتغالزایی شهرستان ها تا شهریور سال جاری

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/23 15:52 بازدید: 494

جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار  بر ضرورت جذب کامل سهم تسهیلات اشتغالزایی شهرستان ها تا شهریورماه سال جاری تاکید کرد و افزود : تمام تلاش ما بر این است تا این تسهیلات با رعایت کیفیت و عدم انحراف موجب اشتغال پایدار در استان گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ مهندس آرش فرزام صفت در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بندرانزلی که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد سهم تسهیلات اشتغال روستایی استان از منابع صندوق توسعه ملی را 300 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: از این میزان 15 میلیارد تومان سهم شهرستان بندرانزلی است که تخصیص یافته است.

مهندس فرزام صفت گفت: تاکنون 4 میلیارد و 600 میلیون تومان طرح اشتغالزا روستایی در شهرستان بندر انزلی به بانک‌های عامل معرفی شده است.

وی بر لزوم بهره‌گیری از فرصت باقی مانده در جذب تسهیلات اشتغالزایی تأکید کرد و افزود: تمام تلاش بر این است تا این تسهیلات با رعایت کیفیت و عدم انحراف موجبات ایجاد اشتغال پایدار در استان گردد .

وی تصریح کرد: باید با برنامه‌ریزی منسجم و دقیق در جهت ساماندهی و ایجاد مشاغل مولد و پایدار تلاش کنیم .

جانشین معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار  با اشاره به رقابت استان‌های کشور در جذب هرچه بیشتر تسهیلات اشتغال روستایی تصریح کرد: این رقابت را در شهرستان‌های استان نیز ایجاد کردیم و چنانچه هر شهرستانی سهیمه تسهیلات خود را به طور کامل جذب کند خواهد توانست از سهمیه دیگر شهرستان‌های عقب مانده در این بخش بهره گیرد.

با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های ارزشمند بندرانزلی در بخش‌های مختلف توسعه ای به ویژه در زمینه گردشگری، بوم‌گردی و توسعه دریا محور اظهار داشت: باتوجه به استعدادهای خوب این شهرستان می‌توان بخش اعظمی از فرصت‌های شغلی را با توسعه بخش گردشگری ایجاد کرد.

استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی