پنجشنبه 31 مرداد 1398
معاون استاندار گیلان:

ملت ایران استوار و پایدار بر اهداف انقلاب مانده است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/08/12 19:20 بازدید: 1303

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره لزوم حضور حداکثری آحاد جامعه در راهپیمایی 13 آبان روز گفت: ملت ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همانند عرصه های دیگر نشان می دهند که استوار و پایدار بر اهداف انقلاب مانده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد روز شنبه در دیدار با تشکل های دانش آموزی با تاکید بر لزوم حضور همه آحاد جامعه در راهپیمایی 13 آبان ،این حضور را نمایش بیداری ملت ایران و پایبندی آنان با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند.

وی اظهار داشت: حضور پرشور و گسترده مردم در این راهپیمایی به جهانیان نشان می دهد که سیاست های جمهوری اسلامی مورد حمایت همه اقشار قرار خواهد گرفت.

معاون استاندار گیلان با اشاره به تهدیدها و وعده های آمریکا علیه ایران تصریح کرد: کم و بیش در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی همه این تهدیدها و وعده ها را داشتیم و دشمنان همواره تمام تلاش را برای تضعیف روحیه مردم به کار می گیرند.

وی خاطر نشان کرد: تجربه به ما نشان داده که تاثیر آمریکا در جهان کاهش یافته، در منطقه تضعیف شده و هیچگاه به اهدافشان نرسیده اند اما روز به روز اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشکارتر شده است.

وی در بخش دیگری از سخناش در جمع اعضای تشکل های دانش آموزی استان گیلان بیان داشت: ما به دنبال تغییر هستیم و هر مدیری بایستی وضعیت موجود را تغییر دهد و در نهایت برای رسیدن به وضعیت مطلوب تلاش کند.

معاون استاندار گیلان دروازه هر تغییری را از آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: برای پیشبرد اهداف بایستی از دروازه آموزش و پرورش برای فرهنگ سازی عبور کنیم، اگر ما نتوانیم از این دروازه اصلی رد شویم ناموفق می شویم.

وی درباره نطق یکی از نمایندگان تشکل های دانش آموزی درباره وضعیت پسماند بیان داشت: هر چند قراردادهایی برای کاهش مشکلات پسماند منعقد شده، اما برای سرعت بخشیدن به کارها بایستی به دنبال منابع باشیم که به شیوه های مختلف از جمله جذب سرمایه گذار و یا منابع دولتی، پیگیری می کنیم.

در این دیدار نمایندگان هر یک از تشکل های دانش آموزی استان گیلان شامل بسیج دانش آموزی، سازمان دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان جوانان هلال احمر به بیان نقطه نظرات و خواسته های خود پرداختند.

گالری عکس مرتبط تشکل های دانش آموزی
سرپرست استانداری گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی