دوشنبه 18 آذر 1398

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از ۲ پروژه راهسازی در رودسر و املش

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/19 20:32 بازدید: 648
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از ۲ پروژه راهسازی در محورهای املش-شلمان و کلاچای-رحیم آباد-اشکورات بازدید کرد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ مهندس علی اوسط اکبری مقدم امروز با همراهی دکتر اسداله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران این شهرستان‌ها و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و معاون منابع طبیعی استان از پروژه چهاربانده کردن مسیر املش به شلمان و تعریض محور کلاچای-رحیم آباد-اشکورات بازدید کرد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این بازدیدها بر ضرورت همکاری دستگاه‌های متولی در جهت تامین مصالح مورد نیاز این پروژه ها به منظور تسریع در عملیات اجرایی تاکید و ساز و کار موردنظر در رفع موانع این موضوع را تعیین کرد.
 
پروژه چهار بانده کردن شلمان به املش با پیشرفت فیزیکی 75 درصدی در فاز اول از شلمان به شیخ آباد پیشرفت 100 درصدی داشته و فاز دوم از املش به استادکلایه دارای پیشرفت 80 درصدی می‌باشد که اعتبار هزینه شده تاکنون به مبلغ 13 میلیارد و 260 میلیون تومان است.
 
جاده قزوین- رحیم آباد- کلاچای بعد از منطقه الموت با ساخت چندین تونل بزرگ و پل‌های متعدد وارد استان گیلان شده و با عبور از کنارگذر به طول ۷۰ کیلومتر در محدوده گیلان به شهر کلاچای می‌رسد.
 
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه سوم مرداد از محور قزوین به کلاچای بازدید کرد و از تسریع عملیات اجرایی با موافقت محیط زیست خبر داد.
استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی