دوشنبه 18 آذر 1398
در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان؛

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به 54 روستا در شهرستان شفت / بهره برداری از 3 طرح عمرانی و عام المنفعه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/04 21:00 بازدید: 618
در سومین روز از هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان علاوه بر آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به 54 روستا، 3 طرح عمرانی و عام المنفعه شهرستان شفت به بهره‌برداری رسید.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ در سومین روز از هفته دولت و با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلاناستان، 3 طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 900 میلیون تومان به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی سایت مرکزی آبرسانی سرداران شهید شهرستان شفت و آبرسانی به 54 روستا آغاز شد.
امروز یک واحد بوم گردی در جیرده نیز به بهره برداری رسید که برای ساخت آن بالغ بر 320 میلیون تومان هزینه شد.
همچنین یک واحد مرغداری 23 هزار قطعه نیز در روستای کاظم آباد با اعتباری افزون  بر 580 میلیون تومان  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . 
در شهرک صنعتی شفت نیز یک کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید سالانه 120 هزار تن مورد بهره برداری قرار گرفت که برای ساخت آن 5 میلیارد تومان هزینه شد ه است.
در پایان سومین روز از هفته دولت عملیات اجرایی طرح آبرسانی به 54 روستا در روستای بداب شفت آغاز شد که در فاز نخست 8.5 میلیارد تومان برای آن اعتبار پیش بینی و اختصاص یافته است . 
گفتنی است در هفته دولت سال جاری 54 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون تومان در شهرستان شفت به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی